Українські гімнастки закохали в себе іспанську публіку

За два дні на турнірі World Challenge Cup в Гвадалахарі збірна України з художньої гімнастики завоювала чотири медалі

Збірна України з художньої гімнастики на етапі World Challenge Cup в Гвадалахарі після срібла в багатоборстві в групових вправах виграла ще три медалі у фіналах окремих видів, повідомляє "ДС" з посиланням на Xsport.

У групових вправах українки Євгенія Гомон, Возняк Анастасія, Валерія Юзьвяк, Валерія Ханіна, Діана Мижерицкая і Дарина Кобець стали другими у вправах з трьома м'ячами і двома скакалками (18.350 бала), а також завоювали бронзу у вправі з п'ятьма обручами (18.350 бали).

В особистих фіналах лідер збірної Вікторія Мазур виграла бронзу у вправі з булавами (16.400 бали).

Іншим сильним враженням від турніру в Гвадалахарі став зворушливий епізод, який потрапив у трансляцію змагань. Вболівальники гучно вітали лідера збірної України Вікторію Мазур, а сама спортсменка з радістю і очевидним збентеженням показала подарований їй плакат з її фотографіями і написом "Ти - королева". 22-річна луганська гімнастка відповіла повітряними поцілунками і поклоном.