• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Українські політики мають підтримати план Будівництва Зеленського, як у США підтримали план Байдена, — політолог

Українські політики мають підтримати "Велике будівництво" Володимира Зеленського за прикладом американських, які гуртуються навколо "Американського робочого плану" (The American Jobs Plan) від Джозефа Байдена

Реклама на dsnews.ua

Таку думку висловив політолог Кирило Сазонов.

"Ініціатива Джо Байдена щодо великого будівництва знайшла підтримку в американському суспільстві. ЗМІ так само схвально оцінюють новий план, зазначаючи, що розвиток економіки неможливий без значних інвестицій у інфраструктуру. Представники нової адміністрації сподіваються об’єднати усі політичні сили у країні, зазначаючи, що ініціатива президента Джо Байдена — це єдиний шанс захистити майбутнє. Це — 19 мільйонів високооплачуваних робочих місць. Це — розвиток економіки. І це допоможе впоратися з коронавірусом. Суспільство також підтримує ці інфраструктурні ініціативи", — наголосив експерт. 

Він впевнений, що, за прикладом США, така ж підтримка інфраструктурної розбудови має бути в Україні. Модернізація інфраструктури стане значним каталізатором економічного розвитку країни, наголошує Сазонов.

"Політичні сили повинні об’єднатися і підтримати план президента Володимира Зеленського. Тому що це єдиний реальний вихід з важкої ситуації, в якій країна опинилася через коронакризу. Це дійсно — підтримка економіки, яка вже дає додатковий приріст у 2,2% ВВП. Це справді — створення робочих місць, яких завдяки Великому Будівництву вже з‘явилося більше 200 тисяч", — підкреслив Кирило Сазонов

Таким чином, вважає він, зараз не на часі політичні інтриги та безпідставна критика "Великого Будівництва" з політичних мотивів. "Маємо об’єднуватись, як зараз об’єднуються навколо The American Jobs Plan від Байдена політичні еліти США та прості громадяни. І разом долати ті виклики, перед якими опинилася наша країна", — констатував Сазонов.

У 2021 році за президентською програмою "Велике будівництво" в Україні буде побудовано і відремонтовано 6 500 км доріг і 245 штучних споруд, а також 95 шкіл, 70 садочків, 80 стадіонів, 29 басейнів і 202 приймальних відділення у лікарнях. Крім того, у 2021 році "Велике будівництво" Володимира Зеленського розширюється на кілька додаткових напрямків: "Велика реставрація" 150 обʼєктів культурної спадщини упродовж наступних трьох років, доступна іпотека, розбудова мережі швидкісних потягів та розбудова 16 регіональних аеропортів. 

    Реклама на dsnews.ua