• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Українських миротворців виводять з Кот-д'івуара в Ліберії

Реклама на dsnews.ua
Вертолітників прибирають у зв'язку із загальним скороченням миротворчого контингенту ООН

У лютому українських миротворців виведуть з Кот-д'івуара в Ліберії. Про це повідомив помічник командира 56 ОВЗ (окремий вертолітний загін) зв'язків зі ЗМІ капітан Павло Ковальчук, повідомляє "ДС" з посиланням на "Українські новини".

Виведення українських миротворців пов'язаний з істотним скороченням місії ООН у Кот-Д'івуарі. Військовий контингент, який зараз становить майже 5,5 тис. осіб, що вже в березні повинен зменшитися до 4 тисяч.

"Зараз ведеться робота по передислокації техніки та майна підрозділу до нас, в Ліберії. Вже є розроблений план виведення авіаційної групи. Також тут в базовому таборі (біля міжнародного аеропорту Робертс - "ДС") ми готуємося до розміщення наших колег", - розповів командир 56 ОВЗ полковник Павло Комишев.

Зараз у Кот-Д'івуарі виконує завдання українська авіаційна група чисельністю близько 30 осіб, яка має на озброєнні три вертольоти Мі-24. Підрозділ входить до складу 56 окремого вертолітного загону місії ООН у Ліберії.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", Верховна Рада прийняла законопроект, яким дозволила передислокацію українського миротворчого контингенту в Кот-Д'івуар в січні 2013 року. Фінансування витрат, пов'язаних з участю України в операції ООН у Кот-Д'івуарі та Ліберії здійснюється за рахунок коштів державного бюджету України з подальшим відшкодуванням цих витрат ООН.

    Реклама на dsnews.ua