• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Український Ощадбанк виграв суд у російського Сбербанку

Реклама на dsnews.ua

Державний Ощадбанк виграв суд у Ощадбанку Росії в суперечці за знак для товарів і послуг, відстоявши своє право на торговельну марку

Про це йдеться в повідомленні пресслужби банку, передає "ДС".

Як наголошується в повідомленні, розгляд справи тривало більше чотирьох років. Під час судового розгляду було проведено три експертизи, розглянуто понад 100 клопотань сторін.

Справа стосується заборони російському Сбербанку використовувати фірмове найменування "ОЩАДБАНК" на території України.

В основній суперечці Ощадбанк наполягає на незаконності перейменування української "дочки" Сбербанку Росії в Ощадбанк і в січні 2016 року заявив про порушення прав інтелектуальної власності

В Ощадбанку вважають, що Сбербанк Росії незаконно використовує торговельну марку "ОЩАДБАНК", що може вводити клієнтів в оману і певним чином впливати на їх поведінку.

Під даними пресслужби банку, єдиним законним власником торгової марки "ОЩАДБАНК" на території України є Ощадбанк (свідоцтво №82116 від 10.09.2007).

Зазначимо, Арбітражний трибунал у Парижі 26 листопада 2018 року прийняв рішення про стягнення з Російської Федерації 1,3 млрд доларів збитків, завданих Ощадбанку внаслідок анексії Криму.

Як повідомляла "ДС", у першому півріччі поточного року доходи чотирьох державних банків знизилися на 17% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

    Реклама на dsnews.ua