• USD 38
  • EUR 41.2
  • GBP 48.1
Спецпроєкти

Україна провела навчання в Чорному морі з США та Туреччиною (ФОТО)

Військово-морські сили України провели навчання в Чорному морі з кораблями США, Туреччини та Румунії. Сторони відпрацювали взаємодію багатонаціональної тактичної групи за стандартами НАТО

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на Facebook ВМС України, передає "ДС".

Повідомляється, що в навчаннях PASSEX були задіяні флагман 6-го флоту США корабель управління Mount Whitney і авіація американських ВМС. Загалом в навчаннях взяли участь 7 кораблів, два з яких від українських ВМС — патрульний катер "Слов'янськ" і середній десантний корабель "Юрій Олефіренко".

Навчання проводилися для відпрацювання взаємодії у складі багатонаціональної тактичної групи відповідно до стандартів НАТО і підвищення рівня сумісності з флотами НАТО.

"Крім того, подібні заходи дозволяють підтримувати безпеку в Чорному морі, удосконалювати навчання екіпажів кораблів ВМС України і ВМС США для виконання спільних морських операцій", — йдеться в повідомленні.

На тренуваннях відпрацювали елементи тактичного маневрування, використання міжнародної системи сигналів, освітлення морської обстановки в районах інтенсивного цивільного судноплавства, тренування по зв'язку і так далі.

Нагадаємо, влітку в Одесі пройшли наймасштабніші за свою історію міжнародні навчання "Sea Breeze". У них взяли участь представники майже 30 країн, до 5 тис. осіб особового складу, 24 кораблі, 40 повітряних суден, 18 команд спеціального призначення та водолазних команд.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua