• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Українцям варто готуватись до зростання вартості проїзду в усіх містах країни

В українських містах зростають ціни на проїзд у громадському транспорті

inostranno.ru
Реклама на dsnews.ua

Відповідні рішення оприлюднено на офіційних сайтах міських рад, повідомляє РБК-Україна.

За користування комунальним транспортом у кількох обласних центрах доведеться заплатити більше, ніж у столиці.

У Вінниці відсьогодні вартість проїзду у маршрутних таксі складатиме 10 гривень. Це на 2 гривні дорожче, ніж у київському комунальному транспорті.

21 травня Львівська міська рада встановила вартість однієї поїздки у електротранспорті та автобусах на рівні 10 гривень.

Також підвищили ціну на проїзд у автобусах та електротранспорті у Миколаєві. Найближчим часом анонсують підвищення тарифів у Полтаві та в інших містах.

Нагадаємо, раніше міські голови обласних центрів заявили про те, що муніципалітетам доведеться підвищувати ціни на проїзд, якщо уряд не погасить кілька мільярдну заборгованість за перевезення пільгових пасажирів з інших міст, яка існує з 2016 року. Громади щороку витрачають мільярди гривень на забезпечення жителям гарантій, встановлених державою, йшлося у заяві.

Найбільша заборгованість – перед Києвом. Як зазначав мер міста Віталій Кличко, на компенсацію пільгового проїзду у 2021 році Києвом заплановано витратити 803,3 млн грн. У зв’язку з цим Київрада звернулася до уряду із закликом ліквідувати заборгованість за пільговий проїзд з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті.

    Реклама на dsnews.ua