• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Українські військові отримали кілька сот реактивних вогнеметів (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Державний Науково-Дослідний Інститут хімічних продуктів ДП "Укроборонпром" достроково виконав договірні зобов’язання та передав Міністерству оборони України партію з кількох сотень реактивних піхотних вогнеметів РПВ-16

Про це повідомив директор інституту Володимир Щербань, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу ДП.

За його словами, вогнемети успішно пройшли приймально-здавальні випробування та підтвердили свої тактико-технічні характеристики. 

"В ході бойових стрільб всі цілі були вражені відповідно до програми випробувань. Ці реактивні піхотні вогнемети високоефективні для прицільного враження легкої броньованої техніки та супротивника, який знаходиться в укритті, на відстані до одного кілометру", – уточнив Щербань.

Як зазначається, одночасно з випробуваннями РПВ-16 фахівці підприємства продемонстрували українським військовим модернізовану версію цього виробу — полегшену версію РПВ-16, яка буде зручною та ефективною при виконанні бойових завдань Сил спеціальних операцій, спецпідрозділів СБУ та розвідувальних підрозділів десантно-штурмових військ. 

Випробування модернізованого вогнемета також пройшли успішно.

Нагадаємо, у серпні 2020 року на озброєння Збройних Сил України було прийнято береговий ракетний комплекс 360МЦ "Нептун".

    Реклама на dsnews.ua