• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Укрзалізниця" готова до поновлення повноцінного пасажирського сполучення

Реклама на dsnews.ua

У разі покращення епідемічної ситуації "Укрзалізниця" планує вже в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення

Про це заявив в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик під час робочої поїздки до Західної України, інформує "ДС".

"Наразі в Україні карантин продовжено до 31 липня. Сподіваємося, що в серпні кількість захворювань на коронавірус піде на спад і ми зможемо повноцінно відновити залізничне сполучення з усіма регіонами вже в серпні", — цитує Юрика пресслужба компанії.

За його словами, наразі "Укрзалізниця" вже відновила третину поїздів далекого сполучення та приміських. Він також додав, що зараз до станції Львів курсує 17 поїздів далеко сполучення та 10 приміських.

"Наразі до Львова діють обмеження щодо кількості розміщення пасажирів у вагонах. Це 2 пасажири в купе та СВ, у плацкартних — у шаховому порядку. Але навіть із цими обмеженнями населеність поїздів складає близько 90%. У разі збільшення попиту ми будемо збільшувати кількість поїздів", — заявив Юрик.

"ДС" нагадує, що для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуться напої та кондитерські вироби.

    Реклама на dsnews.ua