• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Уряд офіційно довірив компанії Crown Agents закупівлю вакцин для України і виділив 1,3 млрд гривень

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів визначив компанію Crown Agents Limited спеціалізованою організацією, яка буде проводити закупівлю вакцини від COVID-19 за кошти державного бюджету України. На закупівлю вакцин виділяється 1,377 млрд гривень

Відповідна постанова уряду від 13 січня оприлюднена на урядовому порталі, передає "ДС".

"Спеціалізованою організацією, що здійснює закупівлю вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, є Краун Ейджентс Лімітед (CROWN AGENTS LIMITED)", — йдеться в постанові.

Рішенням уряду визначено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення вакцинації.

На вакцинацію із спеціального фонду держбюджету Міністерству охорони здоровʼя виділяється сума 1 376 695 тисяч гривень.

Нагадаємо, 14 січня глава МОЗ Максим Степанов заявив, що Україна буде закуповувати вакцини від коронавірусу через оператора, яким є міжнародна компанія Crown Agents. Він також повідомляв, що компанія займається закупкою вакцин для Великої Британії.

Компанію Crown Agents призначили відповідальною за закупівлю вакцин замість державного підприємства "Медзакупівлі України". Його директор 3 січня звинуватив міністра Степанова у тому, що той самостійно визначив постачальника вакцини до України, чим завадив Україні отримати дешевшу вакцину. Після того повідомлялось, що Максим Степанов блокував роботу Медзакупівель.

Раніше стало відомо, що МОЗ України буде закуповувати вакцину проти коронавірусу від китайського виробника Sinovac. Посередником у закупівлі стане харківська фармакологічна компанія, пов’язана з колишнім міністром охорони здоровʼя Раїсою Богатирьовою.

    Реклама на dsnews.ua