• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Звільнивши ЦВК, "Слуги народу" вистрілив собі в ногу, - Порошенко

Реклама на dsnews.ua
Звільнення всіх членів Центральної виборчої комісії стало своєрідним пострілом в ногу" для парламентської більшості

Про це на своїй сторінці в Facebook написав п'ятий президент, народний депутат Петро Порошенко, передає "ДС".

"Голосуючи за звільнення ЦВК, більшість вистрілила собі в ногу. Власним сумнівним рішенням підставило під сумнів легітимність і Президента, і парламенту. Адже комісія, не пропрацювала й року, бездоганно провела дві виборчі кампанії. Міжнародні організації та спостерігачі вибори президента і ВР визнали такими, що відповідають європейським стандартам", - підкреслив Порошенко.

Крім того, він зазначив, що мотиви такого рішення монобольшинства слід шукати не в минулому, а у майбутньому. "Особливе занепокоєння викликають вибори на окупованих територіях. Все більше сигналів, що без виконання компоненту безпеки Мінських угод вони можуть відбутися в російських умовах. Несподівана заміна комісії може бути пов'язана саме з цим", - зазначив Порошенко.

"Я дякую членів ЦВК за проведення двох чесних виборів. Від імені "Європейської Солідарності" дякую фракцію "Голос" за принципову неучасть у ще одному голосуванні, яке веде до авторитаризму. Спасибі громадським організаціям, які намагалися утримати наших парламентських "стахановців" від сумнівного трудового рекорду. Настав час усвідомити, що захистити демократію і європейський вибір ми можемо тільки разом", - резюмував він.

Голосуючи за звільнення ЦВК, більшість вистрілила собі у ногу.

Голосуючи за звільнення ЦВК, більшість вистрілила собі у ногу. Власним сумнівним рішенням підставила під сумнів легітимність і президента, і парламенту. Адже комісія, яка не пропрацювала і року, бездоганно провела дві виборчі кампанії. Міжнародні організації і спостерігачі вибори президента і ВР визнали такими, що відповідають європейським стандартам. Однак, мотиви рішення слід все ж таки шукати не у минулому, а у майбутньому. Особливе занепокоєння викликають вибори на окупованих територіях. Все більше сигналів, що без виконання безпекового компоненту Мінських угод вони можуть відбутися на російських умовах. Несподівана заміна комісії може бути пов’язана саме з цим. Я дякую членам ЦВК за проведення двох чесних виборів. Від імені «Європейської Солідарності» дякую фракції Голос за принципову неучасть у ще одному голосуванні, яке веде до авторитаризму. Дякую громадським організаціям, які намагалися утримати наших парламентських «стахановців» від сумнівного трудового рекорду. Час усвідомити, що захистити демократію та європейський вибір ми можемо тільки разом.

Gepostet von Петро Порошенко am Freitag, 13. September 2019
    Реклама на dsnews.ua