• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У бюджеті забули про електронному декларуванні, необхідному для скасування віз до ЄС - нардеп

Реклама на dsnews.ua
Введення в дію цього пункту відклали на рік

У прийнятому законі про держбюджет на 2016 рік з'явився пункт, який відкладає на рік початок дії нової системи фінансового контролю, необхідної для введення безвізового режиму з ЄС. Про це, як передає "ДС", на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови комітету ВР з питань запобігання та боротьби з корупцією, член Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПК) Віктор Чумак.

"У прийнятому законі про бюджет з'явився пункт про який ніхто не чув в залі, не впевнений, що чули про нього і на засіданні комітету, але це перевіримо по стенограмі. Цей самий пункт відкладає на рік початок дії нової системи фінансового контролю, яка передбачена законом про запобігання корупції і вводиться в дію рішенням НАПК", - написав він.

Не хотів починати рік із #зради, але куди дітися, якщо тут #зрадіще.В прийнятому законі про бюджет з'явився пункт про...

Gepostet von Віктор Чумак am Montag, 4. Januar 2016

Чумак пояснив, що ця система передбачає декларування в електронному вигляді всіх активів, включаючи наявні цінності і грошові кошти.

Як підкреслив депутат, саме електронне декларування, а не фізична початок роботи НАПК є головним обов'язком перед ЄС в частині отримання безвізового режиму.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua