• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Дніпропетровську запрацювала нова поліція на чолі з офіцером "Дніпро-1"

Реклама на dsnews.ua
Кожен десятий поліцейський - учасник АТО

У Дніпропетровську сьогодні, 17 січня, почала роботу нова патрульна поліція, яку очолив бойовий офіцер "Дніпро-1" Володимир Богонис. Як передає "ДС", про це розповів міністр внутрішніх справ Арсеній Аваков на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні в 11:00 на фестивальному причалі в Дніпропетровську принесли присягу Україні нові патрульні поліцейські. 950 осіб, що пройшли жорсткий відбір з 8123 кандидатів. Конкурс пройшли 974 людини, змогли закінчити навчання - 950. З них - 23% дівчини, 86% - з вищою освітою, кожен десятий - учасник АТО. Багато спортсменів ( 32 кмс, 5 майстрів спорту, 1 мсмк). 13% раніше служили в органах МВС ( в основному в добровольчих батальйонів МВС "Дніпро-1" і "Січеслав")", - розповів Аваков.

Как в песне – «Невзирая на снег и дождь..»Сегодня в 11.00 на фестивальном причале в Днепропетровске принесли присягу...

Gepostet von Arsen Avakov am Sonntag, 17. Januar 2016

Очолив патрульну поліцію Дніпропетровська старший лейтенант поліції Богонис Володимир Романович - у минулому бойовий офіцер з "Дніпро-1".

Дніпропетровськ став дев'ятим містом, в якому запрацював новий поліцейський патруль.

"Такі - Івано-Франківськ (30 січня), Херсон (6 лютого), Вінниця (14 лютого), Чернігів (21 лютого), Кременчук (27 лютого). Потім - Черкаси, Полтава, Житомир, Чернівці, Рівне, Юорисполь, Запоріжжя, Тернопіль, Слов'янськ-Крамоторск, Кіровоград, Кривий Ріг, Харків-Лисичанськ-Рубіжне, Маріуполь і Суми", - повідомив Аваков.

Читайте також:

Всього до травня 2016 року в штаті нової патрульної поліції країни будуть працювати шістнадцять тисяч нових поліцейських.

    Реклама на dsnews.ua