• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У ЄС заявили, що не "змагаються" зі Штатами у розмірі допомоги Україні

Реклама на dsnews.ua
Євросоюз не порівнює розмір своїх вкладень в українську економіку з тим, що вкладають у неї США

Про це у вівторок у Брюсселі під час брифінгу для преси заявили представники Європейської Комісії, відповідаючи на запитання журналістів щодо критики з боку США на адресу ЄС за недостатній рівень підтримки на адресу України, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Коли мова йде про комунікації з нашими важливим партнерами, такими як США або інші країни, - ми, безумовно, обмінюємося інформацією, зокрема, в тому, що стосується підтримки України. У випадку з Україною наші програми і спеціальна допомога застосовуються в багатьох сферах. Це не тільки спроба допомогти, це ті зусилля, які реально допомагають, підтримують зусилля України у реформах, щоб зробити її більш сучасною і наблизити до європейських стандартів", - зазначив представник Єврокомісії з питань закордонних справ і політики безпеки Пітер Стано (Peter Stano).

Цю думку продовжив головний представник Єврокомісії Ерік Мамер (Eric Mamer), який зазначив, що ЄС є найбільшим донором.

"Європейський Союз є найбільшим у світі донором. Але ми не займаємося порівнянням наших зусиль з тим, які внески роблять інші країни. Це не місце для гри на підвищення, де кожен робить власний внесок у відповідність з ситуацією на місцях, та у відповідності з тим, що він може зробити", - зазначив представник Єврокомісії.

Він підкреслив, що Євросоюз сфокусований на власній програмі допомоги Україні, ця допомога є довгостроковою, всеосяжною, і спрямована на те, щоб допомогти Україні модернізувати інституції і суспільство.

"Але ми не маємо жодного інтересу до порівняння цієї допомоги з внеском з боку Сполучених Штатів. Ми задоволені тим, що є важливим контрибутором допомоги для України, і ми будемо її продовжувати", - додав Ерік Мамер.

    Реклама на dsnews.ua