• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Цього року прикордонники найчастіше відмовляли у в'їзді в Україну росіянам

У 2021 року прикордонники відмовляли іноземцям у в'їзді в Україну в 1,6 рази частіше, ніж роком раніше, найбільше відмов отримали громадяни Російської Федерації

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Державної прикордонної служби України, інформує "ДС".

За I півріччя 2021 року прикордонники відмовили у пропуску через кордон понад 19,3 тисячі іноземців. Ці показники в порівнянні з першим півріччям 2020 зросли в середньому в 1,6 рази (за січень-червень 2020 прикордонники відмовили у пропуску 11,7 тис. осіб).

"В основному зростання пов'язане з карантинними обмеженнями і застосовувалося до іноземців, які прибували з країн із значним поширенням COVID-19, не мали необхідних документів для в'їзду в Україну під час пандемії", — відзначили в ДПСУ.

Серед непропущених більше всього було громадян Росії — 2818 осіб. Цей показник збільшився в порівнянні з минулим роком у 2,7 рази. Також часто відмову у пропуску отримували громадяни Молдови, Туреччини, Польщі, Румунії, Білорусі та Німеччини.

Найбільше не пропусків через кордон осіб зафіксовано в авіаційних пунктах пропуску, а також на кордоні з Росією, Молдовою та Білоруссю.

У прикордонній службі відзначили, що серед непропущених істотно зросла і частка потенційних незаконних мігрантів — з 2270 осіб за перше півріччя минулого року — до 4058 осіб в цьому році. І в цій категорії осіб передове місце зайняли росіяни — 1236 громадян. Найбільша кількість відмов пропуску через кордон потенційними нелегальними мігрантами зафіксовано в авіаційних пунктах пропуску — 62,1% від загальної кількості.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua