• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Фастові перейменували вулиці "єдинороски" Терешкової та маршала Жукова

У місті Фастів переіменували провулок та дві вулиці, названі на честь радянської космонавтки, а нині депутатки-"єдинороски" Валентини Терешкової, а також вулицю на честь маршала Жукова

У Фастові переіменували вулиці "єдинороски" Терешкової та Жукова
У Фастові переіменували вулиці "єдинороски" Терешкової та Жукова / ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті міської ради Фастова, передає "ДС".

Так, вулицу та провулок Терешкової переіменовано на честь героя війни на Донбасі, старшого солдата Збройних сил України, кулеметника (11-й окремий мотопіхотний батальйон "Київська Русь", 59-та окрема мотопіхотна бригада) Андрія Нестеренка.

Вулицю Терешкової у селищі Мала — перейменовано на честь солдата ЗСУ, учасника російсько-української війни Руслана Геги.

Вулицю Жукова у селищі Веприк переіменовано на честь учасника війни в Авганістані Сергія Жукова.

Дані з сайту міської ради Фастова;
Дані з сайту міської ради Фастова;

"Чудово, що окрім окупантки Терешкової, перейменували ще вулицю на честь Жукова. Звісно погано,що лишилось десь ще 130 вулиць на не окупованій території, але думаю ми дожмемо" — прокоментував координатор проєкту "Декомунізація.Україна" Вадим Позняков.

Нагадаємо, Смілянська міська рада (Черкаська область України) відмовилась розглянути можливість перейменування вулиці космонавтки, депутатки Держдуми від "Єдиної Росії" Валентини Терешкової на честь загиблих в АТО/ООС смілянців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua