• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

До держбюджету на 2018 рік заклали 40 млрд грн на ремонт доріг

Реклама на dsnews.ua
У проекті державного бюджету на 2018 рік передбачено 40 млрд грн на ремонт і будівництво доріг

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, інформує "

"з посиланням на "

".

"Наступного року плануємо 40 млрд гривень витрат на ремонт і будівництво доріг", - сказав Гройсман, нагадавши, що цього року на ремонт доріг було виділено 30 млрд грн.

При цьому, за його словами, уряд не ставить перед собою мету - просто витрачати гроші на ремонт доріг, а планує будівництво нових якісних доріг.

"У мене немає такої мети, щоб витратити кошти на ремонт доріг. У мене мета одна - побудувати дороги. І тут важливо, щоб було відповідне якість. Тому в доступі є 30 млрд гривень. На наступний рік ми плануємо в рамках Дорожнього фонду, що витрати будуть вже не 30, а 40 млрд. Більше того, це тільки те, що стосується державних коштів", - зазначив прем'єр.

Якщо ж додати до цієї суми ще кошти, які будуть виділятися з місцевих бюджетів, то, за словами Гройсмана, цей обсяг фінансів, безумовно, буде значно більше.

"Якщо ми візьмемо те, що в рамках децентралізації ми дозволили містам будувати і ремонтувати дороги, то звичайно ці суми будуть більше. Тому і в цьому, і в наступному роках ми будемо бачити будівництво і завершення будівництва нових доріг, реконструкцію доріг, дороги в містах, об'єднаних територіальних громадах. Тобто цей масштабний процес почався, і він не буде зупинений, я вам це гарантую", - підкреслив глава уряду.

Як відомо, Кабмін розгляне проект держбюджету-2018 15 вересня.

    Реклама на dsnews.ua