• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Держдепі пояснили, навіщо Нуланд знадобився Сурков

Реклама на dsnews.ua
Зустріч скоординована з іншими учасниками «нормандського формату», - Україною, Німеччиною і Францією

Зустріч помічника держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторії Нуланд з радником президента Росії Владиславом Сурковим спрямована на забезпечення повного виконання Мінських угод, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

Як йдеться в коментарі представника державного департаменту США Джона Кірбі, ця зустріч скоординована з іншими учасниками "нормандського формату", - Україною, Німеччиною і Францією.

Відзначається, що в доповнення до зустрічі державного секретаря США Джона Керрі з президентом РФ Володимиром Путіним і міністром закордонних справ Сергієм Лавровим 15 грудня 2015 року, сьогодні помічник держсекретаря у справах Європи і Євразії вікторія Нуланд зустрічається з радником президента Росії Сурковим в Калінінграді з метою обговорити ситуацію на сході України, а також необхідність повної імплементації Мінських угод.

За словами представника Держдепу, ця зустріч є частиною постійних зусиль США співпрацювати з Росією, щоб забезпечити повне виконання Мінських угод у тісній координації з іншими країнами "нормандського формату" - Україною, Німеччиною і Францією.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua