• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроєкти

У Харківській ОДА озвучили версії авіакатастрофи АН-26

Реклама на dsnews.ua

Попередніми версіями катастрофи військового літака АН-26 в Чугуєві є недбалість, теракт і несправність техніки. Є інформація, яка вказує, що причиною трагедії могла стати недбалість

Про це заявив голова Харківської ОДА Олексій Кучер на брифінгу в Чугуєві, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

За словами Кучера, була затримка з дозволом на посадку АН-26 вже після того, як стало відомо про поломку одного з двигунів. Він звернувся до Державного бюро розслідувань і прокуратуру з проханням більш детально дослідити цю версію трагедії.

"За моєю інформацією, з моменту, коли пілот попросив посадку, люди, які відповідали за неї, відповіли лише за 1 хвилину. Нібито в цей час здійснювалася посадка ще одного борта ... Тому тут треба з'ясувати, яким чином віддавався пріоритет борту, який пропустили. Для мене це важливий момент. Правоохоронці повинні відпрацювати цю версію", — заявив він.

Нагадаємо, увечері 25 вересня в Чугуєві розбився військовий літак АН-26 з 20 курсантами та 7 офіцерами Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. В результаті катастрофи загинули 26 осіб, вижив тільки один курсант.

20-річний курсант В'ячеслав Золочівський, який вижив у катастрофі літака Ан-26, розповів про своє спасіння.

Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба оприлюднив список загиблих в результаті краху військового літака АН-26 в Чугуєві.

    Реклама на dsnews.ua