• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

У виборчій кампанії в теробщинах була присутня конкуренція, — "Опора"

Реклама на dsnews.ua
Виборча кампанія напередодні голосування в об'єднаних територіальних громадах 11 грудня була конкурентною, незважаючи на використання адміністративного ресурсу

Про це сьогодні під час прес-конференції заявила координатор виборчих і парламентських програм Громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Виборча кампанія була досить таки конкурентної, незважаючи на те, що перевагу мали діючі голови сільських та селищних територіальних громад та трьох міст, які, звичайно, користуючись особливістю законодавства, не припиняли свою діяльність, будучи кандидатами, суб'єктами виборчого процесу в ході цієї кампанії ", - заявила Айвазовська.

За її словами, використання адміністративного ресурсу не мала централізований характер і не стосувалося окремих політичних сил.

"Найбільшим порушенням, яке фіксували наші спостерігачі, за яким складено 15 актів, тобто юридично задокументований цей факт і також було 7 звернень в поліцію, це видача бюлетенів не належним чином з порушенням законодавства особам, які не мали на це право", - повідомила Айвазовська.

За її словами, таке порушення стосувалося, насамперед, малих населених пунктів, де члени виборчих комісій та виборці знають один одного, тому не вважають за необхідне перевіряти персональні дані або дані реєстрації відповідно з паспортом.

    Реклама на dsnews.ua