• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Кабміні схвалили створення VIP-камер в СІЗО

Реклама на dsnews.ua
Кабінет міністрів ухвалив рішення про створення платних камер з поліпшеними умовами в слідчих ізоляторах

Про це зазначено в повідомленні прес-служби міністерства юстиції, передає "ДС".

"Кабінет Міністрів України підтримав впровадження експериментального проекту щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов і харчування особам, узятим під варту, у слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України", - йдеться в повідомленні.

"Відповідною постановою пропонується ввести в окремих слідчих ізоляторах можливість для осіб, взятих під варту, на добровільній основі за відповідну плату одержати покращені побутові умови та харчування", - пояснив Міністр юстиції Денис Малюська.

Так, у певних слідчих ізоляторах будуть виділені приміщення, які за своїм станом не потребують проведення капітальних ремонтів та можуть використовуватися в межах експериментального проекту з платної послуги з надання поліпшених побутових умов.

"Разом з тим кошти, одержані від надання таких платних послуг, буде направлятися на спеціальний фонд і надалі використовуватися для проведення поточних та капітальних ремонтів приміщень слідчих ізоляторів для створення належних умов утримання іншим особам, узятим під варту", - зазначив міністр.

Він повідомив, що за результатами проведення експериментального проекту, який планується завершити 31 грудня 2021, буде прийнято рішення про доцільність законодавчого закріплення платної послуги з надання поліпшених побутових умов і харчування особам, узятим під варту.

Нагадаємо, Міністерство юстиції планує провести тюремну реформу в Україні, яку частково профинансрует введення платних VIP-камер для ув'язнених.

    Реклама на dsnews.ua