• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Кабміні розширили список осіб, які зможуть претендувати на соціальні стипендії

Реклама на dsnews.ua
Міністерство соціальної політики внесло учасників Революції гідності і бойових дій у списку осіб, які зможуть отримувати соціальні стипендії

Про це повідомили в прес-службі відомства, інформує "ДС".

"Розширені категорії отримувачів соціальних стипендій, надавши право на отримання соціальних стипендій учасникам бойових дій, у тому числі особам, визнаним потерпілими учасниками Революції Гідності, особам з інвалідністю, отриманої внаслідок війни та учасникам заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ в Донецькій і Луганській областях та їхнім дітям, які є студентами вищих навчальних закладів", - зазначено в повідомленні Мінсоцполітики.

Крім цього скасовано раніше існуюче обмеження за віком (23 роки) учасникам бойових дій при наданні соціальної стипендії.

Також встановлені строки подання документів на продовження виплати соціальних стипендій студентами з числа дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю I-III групи та студентів з сімей, які отримують допомогу відповідно до закону "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям".

Крім того затверджено право на виплату соціальної стипендії за минулий період, якщо несвоєчасне включення студента (курсанта) в списки студентів, яким призначена соціальна стипендія, сталося не з його вини.

Як повідомляла "ДС", протягом 2018 році до державного бюджету надійшло 228 мільярдів гривень від сплати Єдиного соціального внеску.

    Реклама на dsnews.ua