• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Кабміні жителям окупованого Донбасу запропонують eSIM

Реклама на dsnews.ua

В Україні збираються впровадити технологію віртуального мобільного номера для жителів тимчасово окупованих територій

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає "ДС".

Зокрема, міністерством розглядаються можливості впровадження сучасних телекомунікаційних платформ, в тому числі — послуг мобільних операторів, що дозволяють жителям тимчасово окупованих територій України за допомогою мобільного Інтернету або Wi-Fi і з використанням мобільного додатка приймати і здійснювати дзвінки (голосові та відеодзвінки), отримувати і відправляти SMS-повідомлення.

"В результаті тимчасової окупації Росією частини території України, здійснення діяльності мобільних операторів в окупованих районах неможливо. Це значно ускладнило комунікацію з громадянами України, які проживають в ОРДЛО. Жителі ОРДЛО позбавлені можливості безперешкодного доступу до державних сервісів і електронних послуг з використанням мобільного номера заявника (адміністративні, банківські, медичні послуги). Відсутність можливості бути на зв'язку є одним з факторів, що викликають занепокоєння у абітурієнтів, батьки яких залишаються на окупованих територіях, коли діти розмірковують про вступ до установ вищої освіти в інших регіонах України", — відзначили в Мінреінтеграціі.

Одним з можливих варіантів вирішення цієї проблеми є технологія віртуального мобільного номера (без наявності фізичної SIM-карти).

Мінреінтеграціі звернулося до мобільних операторів стосовно можливісті створення спеціального тарифу для мешканців тимчасово окупованих територій України. Це може стати хорошим проєктом для соціально відповідального бізнесу, який спрямований на допомогу нашим громадянам з ОРДЛО.

    Реклама на dsnews.ua