• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Києві депутати "Європейської солідарності" та "Батьківщини" виступили проти саду, який підтримував Кличко

2 червня 2021 року Постійна комісія Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин обговорить перспективи історичного фруктового саду на Подолі, який відновили місцеві жителі

Фруктовий сад на Подолі, Київ
Фруктовий сад на Подолі, Київ
Реклама на dsnews.ua

Раніше це питання вже обговорювалося на засіданні 26 травня 2021 року проте депутати не змогли прийняти єдиного рішення, а представники партій «Батьківщина» і «Європейська солідарність» проголосували проти зеленої зони, передає "ДС".

Ділянка землі в столичному мікрорайоні Воздвиженка, де місцеві жителі своїми силами відновили та підтримують фруктовий сад, намагається отримати ТОВ «Фелікс» під будівництво бізнес-центру. Примітно, що це відбувається поруч зі ще одним скандальним будівництвом ЖК «Поділ Град Вінтаж». В обох випадках існує загроза руйнування київських пагорбів і підтоплення Подолу.

Висадка нових дерев
Висадка нових дерев

Раніше ідею відновлення фруктового саду, який існував на цьому місці ще у минулому столітті, підтримав мер Києва Віталій Кличко. Він приєднувався до робіт місцевих активістів з благоустрою території. Проте, голова земельної комісії, Терентьєв М.А. (партія «УДАР» Кличка), голосував на засіданні комісії (26 травня) проти фруктового саду, підтримавши, таким чином, забудовника. Жителі Подолу, кияни закликають депутатів зберегти зелену зону і не давати дозволів на ще одне будівництво, що знищує історичний вигляд Подолу.

    Реклама на dsnews.ua