• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Києві розкрили велику схему продажу немовлят за кордон

Реклама на dsnews.ua
У столиці України припинили діяльність злочинного угруповання, яке під прикриттям програми сурогатного материнства налагодила схему переміщення дітей за кордон

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Офісу генпрокурора України, передає "ДС".

"Київська місцева прокуратура №6 спільно з співробітниками Національної поліції України за результатами спецоперації припинила діяльність групи осіб, які під прикриттям програми сурогатного материнства за грошову винагороду здійснювали переміщення новонароджених дітей за кордон (ч. 2 ст. 149 КК України)", - йдеться в повідомленні.

Згідно з матеріалами слідства, до організації схеми причетні керівники однієї зі столичних медичних клінік, що надає послуги в сфері репродуктивної медицини, а також група осіб, які підшукували в Україні жінок для оформлення фіктивних шлюбів з іноземцями та участі в програмах сурогатного материнства.

Загальний розмір грошової винагороди, що отримували учасники угоди, становив близько 50 тисяч доларів США, з яких оплата за організацію штучного запліднення становила 15 тисяч доларів США, а послуги з оформлення фіктивного шлюбу з іноземцями 1000-1500 доларів США.

    Реклама на dsnews.ua