• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Київраді вирішили задати тренд для всіх міст України по боротьбі з політичними переслідуваннями

Реклама на dsnews.ua
У Київській міській раді зареєстрували проект звернення до президента Володимиру Зеленському з вимогою припинити політичні переслідування і сповзання країни до диктатури

Про це розповів у своєму зверненні секретар Київської міської ради Володимир Прокопів, інформує "ДС".

Відео було розміщено на Youtube-каналі секретаря Київради.

"Столиця в черговий раз опинилася в епіцентрі політичної турбулентності. В останній раз таке було при Януковичі. На очах мільйонів киян влада президента Зеленського займається політичними репресіями та переслідуваннями. Згортаються демократичні процеси. Країна рухається в бік диктатури. Про це вже відкрито говорять наші західні партнери", - заявив Прокопів.

Тому, каже він, Київрада "не може і не буде мовчати".

"Депутати від "Європейської солідарності" зареєстрували проект звернення до Володимиру Зеленському і в ньому - чітка вимога: припинити ганебні політичні переслідування п'ятого президента Петра Порошенка, українських патріотів-активістів, громадських діячів і політиків. У цьому залі на найближчому пленарному засіданні Київради я буду агітувати київського мера і весь депутатський корпус підтримати таке звернення", - зазначив секретар Київради.

"Хочу підкреслити, що Київ завжди ставив політичний тренд для всіх міст України. Якщо подібні звернення підхоплять ради інших міст, ми з вами будемо жити в країні без політичних переслідувань. Слава Україні!", - завершив своє звернення Прокопів.

Як повідомляла "ДС", 1 липня Печерський райсуд Києва відновив засідання по обранню запобіжного заходу п'ятого президента України Петру Порошенку.

Представники прокуратури просять застосувати до Порошенко запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.Суд відмовив адвокатам п'ятого президента відвід групи прокурорів і генпрокурора Ірини Венедиктової.

Засідання суду щодо обрання запобіжного заходу Порошенко перенесено на 8 липня.

    Реклама на dsnews.ua