• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У КВУ розвіяли міф "Слуги народу" про "турборежимі"

Реклама на dsnews.ua
Заяви провладної фракції "Слуга народу" про т. зв. "турборежимі" у Верховній Раді не підтверджуються статистичними даними, а тому є перебільшенням

Про це заявив голова Комітету виборців України (КВУ) Олексій Кошель, передає "ДС".

За його словами, робота ВР IX і VIII скликань є порівнянною "за кількісними показниками". Так, за перші три місяці роботи депутати IX скликання прийняли 72 закону, а VIII скликання - 60 законів.

При цьому депутати попереднього скликання зареєстрували більше законопроектів - 1893 законопроекти проти 1193 нинішнього скликання.

При цьому нинішній парламент провів трохи більше пленарних засідань: 39 засідань на 29.

"Заяви про т. зв. "турборежимі" в роботі Верховної Ради IX скликання не відповідають дійсності. Результати досліджень КВУ свідчать, що показники роботи парламентів VIII і IX скликань цілком порівнянними. Турборежим скоріше характеризує форми роботи парламенту нового скликання. Так, у ІХ скликання стало звичайною практикою прийняття великої кількості законопроектів протягом одного дня, а також проведення засідань у вечірньому і нічному форматах", - пояснив Кошель.

Нагадаємо, напередодні, 26 листопада, президент Володимир Зеленський, перебуваючи з офіційним візитом в Естонії похвалився "турборежимом".

    Реклама на dsnews.ua