• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

У Криму суд продовжив запобіжний захід у вигляді арешту всім фігурантам "справи Хізб ут-Тахрір"

Реклама на dsnews.ua
В окупованому Росією Криму так званий Київський районний суд Сімферополя на три місяці продовжив запобіжний захід у вигляді арешту всім фігурантам "справи Хізб ут-Тахріру" з алуштинської групи

Зазначається, що суд продовжив арешт підсудним до 5 травня 2020 року, інформує "ДС" з посиланням на "Кримську солідарність" у Facebook.

Адвокат Айдер Азаматов, який виступив у суді, коментуючи клопотання слідства про продовження арешту, заявив, що воно є необґрунтованим і нічим не вмотивоване.

Фігурант "алуштинської групи" Ельдар Кантемір, звертаючись до судді" Денису Діденко і слідчому Віталію Власову, заявив, що саме вони, а не фігуранти "справи", підпадають під визначення терористів".

"Не потрапляємо ми, а от, зокрема, ці люди, які займаються тим, що збуджують проти нас кримінальні справи з неймовірними термінами, які намагаються залякати і налякати нас, для того щоб ми мовчали і не висловлювали свою громадянську позицію. Виникає питання: хто насправді є терористом? Хто на нашому місці повинен бути? Ми або ж ось ці двоє?", - сказав Кантемір.

До будівлі Київського районного суду" приїхали близько 60 осіб, 16 з них дозволили пройти на засідання.

Нагадаємо, раніше "ДС" повідомляла, що після розгляду апеляційної скарги Верховним судом Росії, адвокати фігурантів першої сімферопольської групи "Хізб ут-Тахрір" мають намір звертатися в міжнародні інстанції зі скаргами.

    Реклама на dsnews.ua