• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Мінцифри розповіли, коли в Україні може з'явитися 5G

Реклама на dsnews.ua

Заходи щодо впровадження в Україні 5G триватимуть більше 12 місяців, а мобільний зв'язок нового покоління може з'явитися в країні через рік-півтора

Про це сказав віцепрем'єр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час виступу на засіданні Кабінету Міністрів 11 листопада, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"При впровадженні технології 5G швидкість інтернету збільшується в 10-20 разів і з'являється можливість підключати більшу кількість комплектуючих для користування інтернетом на одній площі. І тому вже зараз потрібно почати виконувати цю роботу (щодо впровадження технології 5G. — "ДС"), Вона триватиме трохи більше року", — зазначив Федоров.

Він додав, що для цього створена група експертів, яка буде займатися відповідною науково-дослідною роботою. Також в Мінцифри планують розробити план розвитку діапазону частот, необхідних для впровадження 5G. За словами віцепрем'єра, експериментальні зони для тестування використання зв'язку 5G з різними мобільними операторами будуть відкриті в наступному році.

Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив план заходів щодо впровадження в Україні системи мобільного зв'язку п'ятого покоління до 2022 року.

    Реклама на dsnews.ua