• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

У Міносвіти відрапортували про готовність до впровадження дистанційного навчання

Реклама на dsnews.ua

Т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що Україна готова до впровадження дистанційного навчання. Однак воно ніколи не замінить реальний формат спілкування, який є при повноформатному навчанні

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міносвіти, передає "ДС".

"Лунають закиди з приводу того, що Україна не готова до дистанційного навчання — це образа для більшості педагогів ... Україна на сьогодні відносно готова до дистанційної форми освіти", — зазначено в повідомленні.

Шкарлет підкреслив, що такий формат навчання ніколи не замінить реальне спілкування, яке є при очному навчанні.

"Завжди дистанційну освіту розглядали, як можливість отримання додаткових переваг. Але є той факт, що "червоний" рівень епідемічної небезпеки передбачає проведення виключно дистанційних занять", — зазначив глава МОН.

Він додав, що організація освітнього процесу в дистанційному або змішаному форматах в умовах пандемії вимагає не тільки коштів, але і в значній мірі бажання і прагнення до змін, роботи і організації керівників навчальних закладів.

Нагадаємо, в Міністерстві освіти і науки України повідомили, що рішення про організацію роботи шкіл після канікул буде вирішуватися керівниками навчальних закладів в кожному випадку окремо.

    Реклама на dsnews.ua