• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Міносвіти модернізують ПТУ, - Ірина Геращенко

Реклама на dsnews.ua
Міністерство освіти розробило законопроект про реформу ПТУ, який спрямований не тільки на модернізацію професійно-технічної освіти, але і серйозну підтримку професійного навчання, щоб ми не втратили робочих професій

Про це написала на своїй сторінці в Facebook перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, коментуючи зустріч з міністром освіти Лілією Гриневич, передає "ДС".

"Під час поїздок по регіонах отримувала багато питань щодо майбутнього професійно - технічних училищ і дисбалансу в оплаті вчителів і працівників дошкільної і позашкільної освіти. З міністром освіти Лілія Гриневич обговорила ці питання, яка повідомила, що МО виробило законопроект про реформу ПТУ, який спрямований не тільки на модернізацію професійно-технічної освіти, але і серйозну підтримку професійного навчання, щоб ми не втратили робочих професій. Зроблю все для підтримки цього законопроекту, щоб нинішня ВР прийняла цей закон до закінчення своєї каденції. Закон має на меті підтримку майстрів і фахівців ПТУ і зупинити спроби розпродати приміщення і майно училищ", - написала віце-спікер.

Геращенко додала, що вони з Гриневич підготували звернення до Асоціації міст України, щоб саме місцева влада взяла на себе ініціативу 10% доплати працівникам освіти.

"Також ми просимо уряд прийняти відповідну постанову із зверненням місцевих органів влади, які в умовах децентралізації значно збільшили бюджети і мають можливість підтримати педагогів з місцевих бюджетів", - додала Геращенко.

Нагадаємо, раніше заступник міністра освіти і науки Вадим Карандій заявив, що в Україні може з'явитися сімейна форма навчання.

    Реклама на dsnews.ua