• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

У Мін'юсті задумалися про можливу ліквідацію ОАСК

Реклама на dsnews.ua

Міністр юстиції Денис Малюська назвав політичним зверненням петицію до президента Володимира Зеленського з вимогою ліквідації Окружного адміністративного суду Києва, і розповів про можливі варіанти розвитку подій

Про це Малюська заявив в інтерв'ю виданню Радіо Свобода, передає "ДС".

"Вона (ліквідація суду — "ДС") іноді може привести до якихось негативних наслідків, якщо вона буде не продумана. Інша справа — якщо буде прийнято рішення передати юрисдикцію частини суперечок, які вирішує ОАСК, іншому суду. Або навіть мало не все. Або об'єднати ОАСК з іншим судом. Такого роду сценарії менше завдадуть шкоди, ніж проста і елементарна ліквідація ОАСК. Тому що, якщо ми ліквідуємо ОАСК, то це означає, що весь масив суперечок, а вони дуже багато суперечок розглядають, повинен розглянути інший суд. Питання: хто? За які ресурси?

Треба зробити щось з ОАСК, з тим, щоб він перестав генерувати ось ці сумнівні судові рішення, щоб йому знову можна було б довіряти. Як це зробити? Реорганізація, злиття або передача повноважень іншому суду, або передача разом з ліквідацією? Тобто там потрібно зробити кілька кроків, але це вже вирішувати під час консультацій", — сказав міністр юстиції.

Нагадаємо, на сайті Володимира Зеленського з'явилася відповідь на петицію з проханням до президента подати у Верховну Раду законопроєкт про ліквідацію Окружного адміністративного суду Києва.

    Реклама на dsnews.ua