• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У МОН оголосили про перенесення вступної кампанії в українські вузи на серпень

Реклама на dsnews.ua
Вступна кампанія у вищі навчальні заклади перенесено на серпень

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки, передає "ДС".

Для випускників 11-х класів реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 по 22 серпня (для вступників за результатами Зовнішнього незалежного оцінювання).

Для абітурієнтів, які будуть складати вступні випробування, прийом документів завершиться 16 серпня.

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитися з 1 по 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет буде проходити не пізніше 27 серпня, а подання вступниками документів для зарахування — до вечора 31 серпня.

Абітурієнти зможуть подавати оригінали документів по електронній пошті.

"Передбачено також, що вступники зможуть надіслати сканкопію необхідних документів по електронній пошті, наклавши на них кваліфікований електронний підпис, а самі документи донести після початку навчання", — повідомили в міністерстві.

Реєстрація для здачі Єдиного вступного іспиту (ЕВЭ) і Єдиного фахового вступного випробування (ЕПВИ) пройде з 12 травня до 5 червня в режимі онлайн. Дати проведення ЕВЭ і ЕПВИ залишаються незмінними — 1 і 3 липня відповідно.

Дати реєстрації електронних кабінетів вступників на магістратуру, прийому документів та рекомендацій перенесені на місяць.

Нагадаємо, раніше головний санлікар України Віктор Ляшко повідомив, що всі освітні установи в країні залишаться закритими на карантин до 1 вересня.

    Реклама на dsnews.ua