• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У московському патріархаті заявляють, що їх священики отримують повістки в СБУ

Реклама на dsnews.ua
В Українській православній церкві московського патріархату заявили, що їх священики отримують повістки на допити в Рівненське обласне управління Служби безпеки України

Про це зазначено в заяві прес-служби УПЦ МП, передає "ДС".

Священиків УПЦ МП на території Рівненської області в якості свідків викликають на допит до заступника начальника слідчого відділу обласного управління Служби безпеки України

У Московському патріархаті виклики в СБУ пов'язують з тим, що синод церкви засудив рішення Константинополя про надання Томосу про автокефалію для України і не виявив бажання брати участь у процесі створення нової об'єднаної української православної церкви.

Нагадаємо, 11 жовтня Вселенський патріархат прийняв рішення, що стосується надання автокефалії Української православної церкви. Зокрема, Священний Синод підтвердив "вже прийняте рішення про те, щоб Вселенський Патріархат приступив до надання автокефалії церкви України".

Крім того, Синод зняв анафему з глав УПЦ КП і УАЦ Філарета (Денисенка) і Макарія (Малетича) відповідно.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет прогнозує проведення найближчим часом об'єднавчого собору для отримання Томосу про автокефалію Української православної церкви.

    Реклама на dsnews.ua