• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У МВС хочуть перейти на цілодобовий контроль дії поліцейських

Реклама на dsnews.ua
У всіх підрозділах поліції України буде працювати система цілодобового контролю "Сustody Records"

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ, передає "ДС".

За словами глави МВС Арсена Авакова, система контролю за діями правоохоронців називається Сustody Records.

"Механізм - онлайн реєстрація затриманих осіб у всіх підрозділах поліції, починаючи з фактичного затримання особи, подача скарг та інших механізмів контролю за діями посадових осіб в режимі 24/7", - розповів Аваков.

Систему вже відчувають у якості пілота в Кіровоградській області. В рамках проекту перероблять 10 відділів і відділень поліції.

Для того, щоб Сustody Records запрацювала по всій Україні, потрібно щонайменше 20 млн євро, зазначив Аваков.

"Міністерство внутрішніх справ вживає всі заходи для очищення лав поліції і суворо карає винних, і разом з тим системно втілює сучасні європейські стандарти правоохоронної діяльності та новітні технології для контролю і моніторингу", - додав міністр.

Завтра Аваков повинен відзвітувати про стан розслідування резонансних подій, які відбулися в Україні за останні тижні, зокрема - щодо допитів і зґвалтування в Кагарлицькому відділенні поліції.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор Ірина Венедиктова з-за резонансних тортур і зґвалтувань у Кагарлику зібрала на нараду глав силових відомств: міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і главу СБУ Івана Баканова.

    Реклама на dsnews.ua