• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У НАБУ обурені словами Луценка про незаконну діяльність агентів Бюро

Реклама на dsnews.ua
У НАБУ намір дати правову оцінку розголошенню генпрокурором Юрієм Луценком особистих даних агентів Бюро

"Заяви генерального прокурора України про нібито незаконність роботи окремих підрозділів Національного бюро не відповідають дійсності, а іноді і суперечать здоровому глузду... Інформуємо, що в оперативно-розшуковій діяльності НАБУ керується вимогами закону "Про Національне антикорупційне бюро України" та закону "Про оперативно-розшукову діяльність". Зокрема, відповідно до ст. 8 останнього, для виконання завдань в рамках ОРД можуть залучатися гласні і негласні штатні та позаштатні працівники", - йдеться у заяві НАБУ, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу відомства.

У НАБУ заявляють, що розголошення особистих даних працівників і змісту оперативно-розшукових заходів не просто шкодить негласної діяльності, але і представляє загрозу життю і здоров'ю правоохоронців та їх близьких.

Таким чином, в НАБУ вважають, що розголошуючи інформацію про негласних співробітників НАБУ, Генпрокуратура та СБУ свідомо піддали співробітників Бюро небезпеки і зірвали кілька спецоперацій під прикриттям.

"НАБУ буде докладати максимум зусиль, щоб цим діям була надана адекватна правова оцінка", - підсумували в НАБУ.

Нагадаємо, що генеральний прокурор Юрій Луценко назвав агентів НАБУ, що працюють під прикриттям, нелегальної угрупованням.

Все про конфлікт НАБУ з Генпрокуратурою і СБУ читайте тут.

    Реклама на dsnews.ua