• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

У НАПК вигадали нову форму звіту для партій

Реклама на dsnews.ua
У Національному агентстві з питань запобігання корупції розробили нову форму звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру

Проект нової форми звіту розробив Департамент з попередження політичної корупції за участю експертів Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) на основі аналізу діючої форми звіту, повідомляє "ДС" з посиланням на НАПК.

Його презентували під час круглого столу за участю представників партій, який відбувся з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією.

Запропонований проект сприятиме вдосконаленню порядку подання звітності, узагальнення та спрощення викладу звітної інформації, переконані в НАПК.

Так, за проектом форми звіту всі відомості формуються як зведені відомості єдиного суб'єкта звітності, яким є політична партія, включаючи всі її місцеві організації, виборчі фонди політичної партії та місцевих організацій політичної партії, виборчі фонди кандидатів, висунутих політичною партією і її місцевими організаціями.

Нова форма звіту буде містити консолідовану інформацію про політичної партії та її місцевих організаціях, відповідальність за яку лежить на керівнику партії.

Також буде інформація, узагальнена в 5 розділах, і зведені дані про рух та залишок коштів на рахунках партії та її місцевих організацій, а також одна консолідована таблиця для первинного (загального) ознайомлення з показниками, що формують уявлення про матеріально-фінансової активності партії у звітному кварталі.

Звітна інформація включається до звіту на підставі вимог закону "Про політичні партії в Україні" та виборчого законодавства.

    Реклама на dsnews.ua