• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У НАПК розслідують можливі порушення в декларації мера Ужгорода

Реклама на dsnews.ua
НАПК підозрює мера Ужгорода Богдана Андриива в наданні недостовірних даних у майновій декларації

Про це повідомляє прес-служба відомства, інформує "ДС".

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів. Обґрунтовані висновки про виявлені ознаки кримінальних злочинів будуть направлені до Національного антикорупційного бюро і Національну поліцію.

Недостовірну інформацію в деклараціях, серед інших, нібито подали Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та голова Рахівської районної ради Василь Дан.

У НАПК відзначили, що Андриив, подаючи декларацію за 2016, міг не задекларувати дохід, отриманий членом сім'ї (дружиною) від відчуження цінних паперів і корпоративних прав, а також не міг не зазначити відомості про двох автобусах, що належать йому на праві власності.

В цілому Агенство заявило про порушення на суму понад 435 тис гривень.

Про можливі правопорушення Національне агентство повідомить НАБУ, направивши обґрунтовані висновки.

Василь Дан, подаючи декларацію за 2016, нібито не відбив відомості про отримані ним доходи та земельній ділянці, що перебуває у користуванні члена сім'ї (дружини) на право оренди, а також міг недостовірно вказати відомості про земельну ділянку, що належить йому на праві власності. В цілому зазначено про можливі порушення на суму понад 550 тис. гривень.

У НАПК нагадали, що твердження обґрунтованого висновку і направлення його до спеціально уповноваженого суб'єкта у сфері протидії корупції не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а підставою для здійснення досудового розслідування

    Реклама на dsnews.ua