• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

В ОБСЄ закликають РФ відкрити КПВВ на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Представники ОБСЄ в Тристоронній контактній групі закликали Росію відкрити контрольні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ) на Донбасі до кінця тижня

Про це йдеться в повідомленні пресслужби української делегації в ТКГ, передає "ДС".

Відзначається, що на сьогоднішньому засіданні ТКГ сторони досягли певного поступу в обговоренні технічних умов розблокування російською стороною пропуску через КПВВ.

"Українська сторона внесла свої пропозиції про порядок вирішення технічних питань", — додали в делегації.

Крім того, ОБСЄ підтримала пропозицію України про створення на КПВВ "зелених коридорів" для малорухомих громадян, щоб вони могли безперешкодно перетинати лінію розмежування і отримувати пенсії, соцвиплати, адміністративні та фінансові послуги.

"Найбільших успіхів сьогодні домоглися в гуманітарному напрямку, є позитивні ознаки того, що незабаром вдасться забезпечити роботу КПВВ в обох напрямках", — додали в пресслужбі.

Нагадаємо, Україна заявила, що 10 листопада відкриває всі КПВВ : в Донецькій області — КПВВ "Гнутове", "Новотроїцьке", "Мар'їнка", "Майорське"; на Луганщині — "Станиця Луганська", "Щастя" і "Золоте". Однак "ЛНР" сказала, що не відкриватиме зі свого боку нові КПВВ "Щастя" і "Золоте" 10 листопада. У свою чергу, "ДНР" сказала, що буде як і раніше відкривати "Оленівку" два дні на тиждень, а інші КПВВ залишить закритими.

    Реклама на dsnews.ua