• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

В окупованому Криму російський ОМОН нагрянув з обшуками до кримських татар

В окупованому Російською Федерацією Криму в Євпаторії російські силовики прийшли з обшуками до помешкання сім'ї кримських татар

Російські силовики в Криму прийшли з обшуками до кримських татар
Російські силовики в Криму прийшли з обшуками до кримських татар
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні українського омбудсмена Людмили Денісової, передає "ДС".

"Зараз у Євпаторії в тимчасово окупованому Криму у помешканні 57-літнього Алі Ібрагімова та його 27-літнього сина Мустафи Ібрагімова співробітники російського ОМОНу проводять обшуки. У будинку проживає 9 осіб, 4 з них — неповнолітні діти", — написала омбудсмен.

Вона наголосила, що країна-окупант вкотре вдається до переслідування та залякування кримських татар.

Денісова також зазначила, що обшуки у помешканнях громадян України суперечать міжнародним нормам та є прямим порушенням Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Омбудсмен закликала міжнародну спільноту відреагувати на неправомірні дії окупаційної влади та посилити тиск на РФ з метою припинення порушень прав людини на території тимчасово окупованого Криму.

Нагадаємо, в травні керівник Кримськотатарського ресурсного центру, член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв повідомив, що в окупованому Криму за останні 4 роки кількість незаконних обшуків збільшилася в 4,7 рази, а арештів — в 15,2 рази.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua