• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В ООН розповіли, скільки мирних жителів вже стали жертвами агресії РФ на Донбасі

Реклама на dsnews.ua
За весь період бойових дій на сході України з 2014 року загинули понад 3300 мирних жителів

Про це заявила голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матильда Богнер під час брифінгу, на якому представила доповідь про ситуацію з правами людини в Україні в період з 16 травня по 15 серпня 2019 року,інформує "ДС" з посиланням на Громадське.

"Сьогодні кількість жертв серед цивільного населення є найнижчими за весь період конфлікту, який вже забрав більше 3300 життів цивільних осіб. Сподіваємося, тенденція до зниження збережеться в майбутньому", - зазначила Богнер.

Згідно з доповіддю ООН, за три місяці за бойових дій на Донбасі загинули вісім осіб, чотири чоловіки і чотири жінки, 60 осіб отримали поранення, серед них - дев'ять дітей.

Богнер зазначила, що після відновлення з 21 липня режиму припинення вогню кількість жертв серед цивільного населення знизилося. У той же час місія ООН стурбована умовами утримання під вартою осіб на тимчасово непідконтрольних Україні територіях.

Голова моніторингової місії також закликала українську владу ратифікувати Римський статут і прийняти законодавство, яке дозволить переселенцям і трудовим мігрантам голосувати на місцевих виборах 2020 року.

    Реклама на dsnews.ua