• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

У парламенті склали присягу троє суддів КСУ

Реклама на dsnews.ua
Порошенко і Яценюк присутні на пленарному засіданні Ради

У середу, 27 січня, у Верховній раді України відбулося принесення присяги трьох суддів Конституційного Суду України. Про це повідомляє кореспондент "ДС".

У присязі Віктор Кривенко, Віктор Колесник та Володимир Мойсик зобов'язалися забезпечувати верховенство Конституції України, захищати конституційний лад держави, конституційні свободи людини і громадянина".

Варто відзначити, що президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк приймають участь в пленарному засіданні Верховної Ради.

Як повідомляла "ДС", 27 січня, президент України Петро Порошенко призначив Колесника Віктора Павловича та Мойсика Володимира Романовича суддями Конституційного Суду України.

Повідомляється, що Колісник Віктор Павлович - завідувач відділом конституційно-правових проблем державного будівництва Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук (2003), з 2004 рр. - професор кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У 2003 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук. Притягувався Радою Європи в якості експерта з підготовки звіту про відповідність українського законодавства Європейській конвенції про захист прав людини і основних свобод. Опублікував понад 180 наукових праць. Член Конституційної Комісії.Кривенко народився 6 серпня 1955 року народження, закінчив Київський держуніверситет ім. Шевченка. Працював адвокатом і консультантом відділу Верховного Суду. Діючий секретар палати в адміністративних справах Верховного Суду.Нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого 5 ступеня.

Кривенко Віктор Васильович народився у 1955 році. Працював над проектами законів України "Про статус суддів", "Про судоустрій України", "Про судоустрій і статус суддів" та інших. Був членом робочої групи по внесенню змін до Кодексу адміністративного судочинства України, розробки проектів Адміністративного процесуального та Цивільного процесуального кодексів України.

Кривенко був у колегії суддів Верховного Суду, яка прийняла рішення про повторне голосування на президентських виборах 2004 року, на яких переміг Віктор Ющенко.

Згідно з декларацією про доходи за 2013 рік, суддя Кривенко заробив 873,3 тис. гривень. Володіє п'ятьма земділянками, будинком на 65 квадратів, квартирою на 151 квадрат, двома автомобілями Mercedes.

Читайте також:

Мойсик Володимир Романович - кандидат юридичних наук (2002). З 1983 по 1990 рр. працював суддею Залізничного районного суду Києва, з 1990 по 1995 рр. - суддею Київського міського суду, з 1995 по 2006 рр. - Суддею Верховного Суду України. Радник Президента України у 2005 - 2010 рр. Народний депутат України IV, V, VI скликань. Заслужений юрист України (2003). Нагороджений орденом "За заслуги" III, II ступеня (2006, 2009).

    Реклама на dsnews.ua