• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

У Раді допускають проведення позачергових сесій в червні і в липні

Перший заступник глави парламентської фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко допускає можливість проведення позачергового засідання Верховної Ради у четвер, 17 червня

Олександр Корнієнко
Олександр Корнієнко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Корнієнко сказав на брифінгу 14 червня, передає "ДС".

"Можливо (в четвер буде позачергове засідання Ради — ІФ). Є така ініціатива. Чи буде лист від президента? Ми чекаємо. Можливо, ми завтра будемо підписи збирати", — сказав Корнієнко на брифінгу в понеділок.

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук під час погождувальної ради можливість проведення інших позачергових засідань парламенту в червні і липні.

За словами Стефанчука, позачергові засідання Ради можуть відбутися через велику кількість законопроєктів, які повинні розглянути в останні три пленарних тижні.

"До завершення цієї сесії залишилося три пленарних тижні... І, з огляду на велику кількість питань, які будуть розглядатися в цей період, можливо будуть деякі позачергові засідання, — зазначив він.

Віцеспікер доручив комітетам підготуватися до розгляду цих законопроєктів.

"Тому я б просив комітети підготуватися до них, особливо щодо питання національної безпеки (це законопроєкти 5557 і 5558, — "ДС"), це так званий законопроєкт про деолігархізацію, а також пул екологічних питань, які визначаються президентом теж як дуже важливі, — сказав Стефанчук.

Нагадаємо, Верховна Рада на поточному пленарному тижні розгляне законопроєкт про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та ряд інших проектів закону.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua