• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Раді заявили, що законопроєкт Зеленського про деолігархізацію потребує доопрацювання

Комітет Верховної Ради з питань інтеграції України в Євросоюз дав висновок щодо законопроєкту президента Володимира Зеленського №5599 про олігархів, наголосивши на необхідності доопрацювання документа

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні інформаційного управління апарату Ради, передає "ДС".

"Законопроєкт №5599 не суперечить цілям Угоди про асоціацію (з ЄС, — "ДС"), але потребує доопрацювання з метою врахування положень статті 282 Угоди про асоціацію щодо належного дотримання принципу правової визначеності, повного врахування положень Регламенту Європейського парламенту і Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року (Загальний регламент про захист даних)", — вказано у повідомленні.

Також при доопрацюванні члени комітету рекомендують врахувати Європейську конвенцію з прав людини, Гельсінський Заключний Акт та рекомендації Парламентської Асамблеї РЄ №1516.

У комітеті підкреслили, що закон потребує висновку Уповноваженого ВР з прав людини.

Раніше заступник глави фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявила, що законопроєкт президента про олігархів у першому читанні планують прийняти вже до кінця поточної сесії, яка завершується в середині липня.

Як повідомляла «ДС», 2 червня 2021 року президент України Володимир Зеленський вніс на розгляд Верховної Ради законопроєкт про деолігархізацію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua