• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Раду знову внесли законопроект, згідно з яким, кнопкодавів пропонується штрафувати на суму до 85 тис грн

Реклама на dsnews.ua
Згідно з проектом закону, внесеного в парламент його першим віце-спікером Русланом Стефанчуком, розмір фінансового стягнення для нардепів за неперсональне голосування може скласти 85 000 гривень

Про це йдеться в законопроекті №2148, який Стефанчук вніс 17 вересня, інформує "ДС" з посиланням на Гордон.

Він хоче доповнити Кримінальний кодекс статтею 364-2 (здійснення народним депутатом України голосування замість іншого народного депутата України).

"Проектом закону пропонується встановити кримінальну відповідальність за вчинення народним депутатом України будь-яким способом голосування на засіданні Верховної Ради України замість іншого народного депутата України (неперсональне голосування). Таке діяння буде каратися штрафом від 3000 до 5000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 000 - 85 000 грн). У відповідності зі ст. 216 Кримінального процесуального кодексу України, досудове розслідування таких кримінальних правопорушень будуть здійснювати слідчі органів Державного бюро розслідувань", - сказано в пояснювальній записці.

Нагадаємо, Руслан Стефанчук раніше опублікував президентський законопроект, яким пропонується штрафувати нардепів-кнопкодавів. Законопроектом аналогічно пропонувалося карати депутатів за кнопкодавство штрафом від 3 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що на сьогодні становить близько 50-85 тисяч гривень.

    Реклама на dsnews.ua