• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У мережі показали, як виглядала школа в Апостоловому до і після "Великого будівництва"

Освітня інфраструктура України оновлюється в рамках програми Президента "Велике будівництво". Школа №1 в Апостолово Дніпропетровської області однією із перших в Україні в ході масштабної реконструкції перетворилася з сірого і похмурого будинку на комфортний і сучасний освітній простір

Реклама на dsnews.ua

Цей освітній простір свого часу став одним із зразків для подальших змін у школах в ході "Великого будівництва". Фото до і після робіт опублікував в Facebook Юрій Голик.

Школа, якій на момент старту ремонту було 40 років, гостро потребувала оновлення відповідно до сучасних стандартів. Обидва крила установи зазнали істотних змін, стали комфортними, технологічними та енергоефективними. Новий проєкт регулював не тільки форму і планування обʼєкта, але і безліч дрібних деталей: покриття підлоги, різне для коридорів, класів, спортзалу; яскравий інтерʼєр з навчальними елементами (наприклад, таблиці множення або неправильні англійські дієслова на сходинках); нові комфортні меблі та вікна з жалюзі.

Всередині були осучаснені всі кабінети, їдальня, спортивний та актовий зали, бібліотека. Також в лівому крилі будівлі облаштували унікальну школу робототехніки.

Був облагороджений внутрішній двір школи, де зберегли дві ялинки, які після реконструкції стали своєрідним символом навчального закладу.

Замість зруйнованого асфальту була покладена акуратна бруківка. Фасад школи був обшитий яскравою жовто-білою плиткою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в рамках "Великого будівництва" цього року відремонтують та побудують 300 об’єктів соціальної інфраструктури. 

    Реклама на dsnews.ua