• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Сєвєродонецьку готують "Російську весну – 2"?

Реклама на dsnews.ua
Мер Сєвєродонецька Валентин Казаков заявляє про спробу скомпрометувати своє ім'я та організувати збройний переворот влади в місті. На його думку, в адміністративному центрі Луганщини запущений план «Російська весна - 2», метою якого є приєднання до Сєвєродонецька невизнаної "ЛНР"

Так, у місті з'явилися листівки, що закликають "найбільш патріотичні групи населення - козацтво, "азотовцев" та воїнів- "афганців", захопити будівлю виконкому. Підписані ці листівки нібито міським головою. Ось тільки сам Валентин Казаков стверджує, що не має до них ніякого відношення. А поширення листівки і організацію провокацій приписує місцевим депутатам, які раніше були помічені у співпраці з "ЛНР" (представникам Бюту, РП і Опоблока), повідомляє "ДС" з посиланням на prav-da.com.ua.

"Цим вони переслідують 2 мети: по-перше - скомпрометувати мера міста, який нібито закликає до заворушень, а по-друге, зробити спробу розгойдування ситуації під назвою "російська весна-2", як це було у 2014 році", - пише видання.

Цей захід заплановано на суботу 3 листопада.А днем раніше, все тими ж депутатами, буде проведено скандальний "Міжнародний" конкурс в Сєвєродонецьку, в якому візьмуть участь представники невизнаної "ЛНР".

За версією видання, саме так починалася "російська весна" в 2014 році, яка переросла у війну на Донбасі.

Нагадаємо, 29 листопада, після відновлення на посаді міського голови за рішенням суду, все міське керівництво, яке складається з представників радикальної партії, Бюту і оппоблока різко пішов на лікарняний". Ні цього дня, ні наступного, Валентину Казакову не вдалося потрапити в свій кабінет. Заступник міського голови Олег Кузьмінов, встановив на нього свої особисті замки і сигналізацію. Кабінет мера досі залишається заблокованим.

    Реклама на dsnews.ua