• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У "Слузі народу" частково підтримали колегу, який закликав звільняти лікарів за відмову від вакцинації

Глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що допис депутата "Слуги народу" Дмитра Гуріна, де він запропонував звільняти лікарів, які відмовляються від вакцинації "Covishield", не є позицією фракції

Олександр Корнієнко
Олександр Корнієнко
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав виданню Страна, передає "ДС".

Корнієнко підтримав Гуріна в тому, що всі лікарі повинні вакцинуватися від коронавірусу, але не поділяє думку про необхідність звільняти медиків, які відмовилися це робити.

"Всі депутати щось пишуть, свої думки. У пана Гуріна є свої думки, він їх висловлює. Це не позиція фракції, це не на Facebook фракції. Це його бачення і його дискусія. Я думаю, що всім потрібно вакцинуватися. Лікарям — у першу чергу. Лікарям бути прикладом у цьому процесі, бо довіра до вакцинації може рости, якщо лікарі будуть вакцинуватися. Не бачу ніяких медичних, статистичних пересторог щодо AstraZeneсa і щодо будь-якої іншої вакцини. Весь світ вакцинується", — заявив Корнієнко.

"Політики, які на цьому спробували зробити піар, нехай це буде на їхній совісті, що вони тим самим зупинили вакцинацію. Будь-яка людина може відмовитися від вакцинації, у нас поки немає в законах ніяких заходів щодо цього. Це право людини, ми можемо тільки закликати до доброї волі всіх, хто в черзі на вакцинацію, зокрема, лікарів", — додав він.

Нагадаємо, "слуга" Гурін пропонує звільнити медиків, які відмовляються від COVID-вакцинації, а їх зарплату віддати лікарям, які погодилися на щеплення.

Як повідомляла "ДС", за минулу добу, 22 березня, щеплення проти коронавірусу в Україні отримали 10 904 особи, це на 8189 більше, ніж напередодні. Станом на ранок 23 березня, всього вакциновано 121 929 українців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua