• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В Україні очікують оціночну місію Канади з питань безвізу

Реклама на dsnews.ua

Найближчим часом Канада повинна направити в Україну оціночну місію, яка визначить ступінь відповідності критеріям включення в список безвізових країн

Про це повідомив глава МЗС Дмитро Кулеба після зустрічі з послом Канади в Україні Ларисою Галадзою, яка відбулася 3 квітня, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

Галадза на зустрічі підтвердила свою готовність сприяти направленню в Україну оціночної місії Канади щодо лібералізації візового режиму.

Кулеба зазначив, що очікує найближчим часом направлення канадської оціночної місії, яка визначить ступінь відповідності України критеріям включення до списку країн, громадяни яких мають право в'їзду в спрощеному порядку на територію Канади.

"Ми прагнемо створювати все більше можливостей вільного переміщення по світу для українських громадян. МЗС бере на себе координацію з української сторони процесу підготовки до спрощеного візового режиму з Канадою", - зазначив Дмитро Кулеба.

Раніше повідомлялося, що приїзд в Україну спеціальної оціночної місії Департаменту імміграції Канади запланований на травень.

Минулого року Канада запропонувала Україні приєднатися до програми спрощеного візового режиму - ЕТА+.

Попередній уряд Гончарука планував у 2020 році завершити переговори про спрощення візового режиму з Канадою.

    Реклама на dsnews.ua