• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В Україні продовжено мораторій на продаж землі

Реклама на dsnews.ua
Парламент прийняв законопроект №7350 про продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення до 2019-го

"За" прийняття законопроекту за основу і в цілому проголосувало 236 народних депутатів, передає "ДС".

Авторами законопроекту є Сергій Лабазюк (член депутатської групи "Воля народу"), Валерій Давиденко, Микола Люшняк, Іван Рибак, Андрій Кіт (всі - фракція партії "Блок Петра Порошенко"), Артем Вітко (фракція Радикальної партії), Олег Кулініч (група партії "Відродження").

Законопроект пропонує продовжити мораторій на продаж землі до моменту врегулювання на законодавчому рівні процедури обороту земель сільгосппризначення і розробки необхідних нормативно-правових актів, але не раніше 1 січня 2019 року.

Раніше Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендував Верховній Раді прийняти законопроект №7350 про продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення до 2019 року.

На розгляд Ради було винесено сім альтернативних законопроектів, які передбачали продовження мораторію на строк від 7 січня 2018-го до 2024 року, або ж повна заборона на продаж сільськогосподарських земель.

    Реклама на dsnews.ua