• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

В Україні успішно випробували реактивні снаряди "Тайфун-1" (відео)

Випробування нового реактивного снаряда калібру 122 мм "Тайфун-1" для модернізованої системи залпового вогню БМ-21У "Верба" пройшли успішно

defence-ua.com
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства оборони України, передає "ДС".

Боєприпас розроблений ДП "Конструкторське бюро "Південне" ім. М.К. Янгеля".

"Міністерство оборони продовжує реалізацію стратегії ракетно-реактивного озброєння Збройних Сил України. Результати випробувань "Тайфун-1" будуть використані в ході розробки реактивного снаряду калібру 220 мм "Тайфун-2" для модернізованої системи залпового вогню "Буревій", — сказав міністр оборони Андрій Таран.

Він зазначив, що КБ "Південне" також успішно провело державні (льотні) випробування відремонтованих ракет для тактичного ракетного комплексу "Точка-У". В ході дослідного ремонту вони були додатково оснащені системою аварійного припинення польоту і системою телеметричного контролю. За словами Тарана, ремонт ракет для "Точки-У" дозволить відновити боєкомплект ВСУ для виконання завдань за призначенням.

Міністр оборони додав, що зараз на завершальному етапі державних випробувань знаходиться створення високоточної ракети калібру 300 мм "Вільха-М" розробки КБ "Луч" з поліпшеними характеристиками для модернізованих систем залпового вогню "Смерч".

Таран також повідомив, що Міноборони в рамках Програми підвищення обороноздатності має намір закупити оперативно-тактичний ракетний комплекс "Сапсан". Його виробником є КБ "Південне".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua